Hepimiz çok iyi biliriz ki eve taşınmak hayatımızdaki en sıkıntılı anlardan birisidir. Günler öncesinden koliler hazırlanır, eşyalar itina ile kolilere yerleştirilir, üzerlerine ait olduğu kişi yada oda ismi yazılır. Hacim olarak büyük olan eşyalar denk yapılır ve araçta mümkün olan en az yeri kaplaması için sıkıca sarılır vs. vs. Taşınma günü öncesinde ailenin reisi güçlü kuvvetli tanıdıklarını yardıma çağırır ve taşınma hengamesi başlar. Taşınma esnasında eğer tecrübe sahibi kimse yoksa mobilyalar duvarlara çarpmaktan ve sürtünmelerden dolayı harpten çıkmışçasına zarar görür. Büyük paralar verdiğimiz beyaz eşyalarımız bu yer değiştirme esnasında az yada çok muhakkak bir şekilde hasar görürler ve bazende maalesef kullanılamayacak hale gelebilirler.

Bilinçsizce yapılacak her türlü girişim sizleri maddi olarak hatırı sayılır ölçüde zarara uğratarak taşınma olayını tam bir kabusa dönüştürecektir. Evin tüm eşyaları içeri alındıktan sonra doğal olarak derin bir nefes almayı haketmişsinizdir ki evin hanımı bir süre sonra eyvah şu eşyam zarar görmüş, aman bu mobilya da fena halde  çizilmiş diye yakınmaya başlar. Siz ise bir yandan yorgunluğunuzu gidermeye çalışırken diğer yandan tüm bu olumsuzlukları nasıl gidereceğim diye düşünmeye başlarsınız.

GÜVENLİ VE KOLAY ŞEKİLDE TAŞINMAK

Bu yukarıda anlatılanlar Evden Eve Nakliyat firmalarının hizmet vermeye başlaması ile neredeyse tarihe karıştı diyebiliriz. Artık ev taşımak Evden Eve Nakliyat firmaları sayesinde eskisi gibi size aşırı yorgunluk veren ve neredeyse tüm eşyalarınızın zarar göreceği bir süreç değil. Taşınma işleminin başlangıcından itibaren en son kolinin odanıza yerleştirilmesine kadar olan tüm süreçte ev sahibi olarak hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmıyor. Evden eve nakliyat sektöründe profesyonel olan ekibimiz eşyalarınızın kolilenmesi, mobilyalarınızın mobilya ustası tarafından sökülüp uygun şekilde  ambalajlanması, beyaz eşyalarınızın yerlerinden alınarak uygun şekilde paketlenmesi işlerinin tamamını size hiç bir iş bırakmadan yapıyorlar. Eşyaların nakli gerçekleştikten sonra ise yeni eve mobilya ve beyaz eşyaların kurulması ve diğer eşyalarınızın yerlerine yerleştirilmesi işlemlerini yapıyorlar.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NAKLİYE PLANLAMASI

Ankara Evden Eve Nakliyat süreci titizlik gerektiren bir çalışmadır ve kesinlikle önceden planlanmalıdır. İster Şehirlerarası Nakliyat isterse Şehiriçi Nakliyat olsun planlama olmazsa evden eve nakliye sürecinde aksaklıklar yaşanması ihtimali yüksektir. Bu riskleri sıfıra indirmek için müşterilerimize Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Nakliyat Eksperimiz sizi ziyaret ederek eşyanızın ve evinizin konumu hakkında incelemelerde bulunarak tahmini bütçeyi ve nakliyat planını hazırlar. Anlaşma sağlandığı takdirde yapılan nakliyat programı uygulamaya konulur. Eviniz asansörlü nakliyat için uygun ise eşyalarınız yük asansörü ile nakledilir. Taşıma sürecinde olması muhtemel riskler için nakliyat sigortası yaptırılması şiddetle tavsiye ettiğimiz bir şeydir. Nakliyat sözleşmesi ve Nakliyat Sigorta Poliçesi tarafımızdan düzenlenir, karşılıklı olarak anlaşma neticesinde süreç başlatılır.