Çankaya Yukarı Bahçelievler Mahallesi ‘ nide içine alan hizmet bölgemizde özveriyle taşımacılık yapmaktayız. Çankaya Nakliyat 19 senedir taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir.  

   Önce müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı planlıyoruz. Bu anlamda eşyalarınız üzerinde kırılma , soyulma , çizilme gibi zararların olmayacağı üzerine garanti veriyoruz. 19 senelik işbilirlik , nakliyat mesleği açısından ciddi bir kazanımdır. Bu tecrübeler ışığında eşyalarınızı , yeni evinize özenle ulaştırıyoruz.

    Taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti daima birinci sıradadır. Zira memnun edilmiş müşteriler hem markamızın hem de reklamlarımızın gönüllü temsilcileridir. Çankaya Yukarı Bahçelievler Mahallesi Nakliyat ‘ taşımacılık sektöründe yeni bir vizyon öngörmektedir. Şöyle ki ; nakliyat hzmetlerini gerçekleştiren bizler çalışanlarımıza huzurlu çalışma dinamikleri vermek durumundayız. Çünkü taşımacılık çoğu zaman insan gücüyle gerçekleşmektedir. Çalışanlarımızın beden rahatlıkları , güçleri için tedbirlerimizi önceden almaktayız. İşte bu bilgiler ışığında , nakliye hizmet dinamiklerini çok daha kaliteli idealler doğrultusunda şekillendirmeyi arzu etmekteyiz.