Çankaya Yaşamkent Mahallesi Nakliyat , yaşamkent mahallesinde de nakliye işlerini sürdürmektedir. Taşımacılık camiasında sunduğumuz hizmetlerin kalite  standartlarında olması gerektiğine inanıyoruz.

   Çankaya Yaşamkent Evden Eve Nakliyat , deneyimli personelleri ile 19 senedir nakliye hizmeti vermektedir. Uygun nakliyat vasıtalarımız , çeşitli nakliye hizmetlerini görebilecek kabiliyettedir. Çalışmalarımızın tüm süreçlerinde güven  odaklı işler sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti sektörümüzün anahtarıdır.

   Kaliteli ilkelerle hareket etmekteyiz. Ankara’nın sayılı nakliyat işletmeleri arasındaki sıralamamızı daha önlere yükseltmek üzere hedeflerimizi belirlemekteyiz.

   İşletmemizle ön iletişim sağlandığında , sizlerin belirleyeceği gün ve saatte keşif randevusu alınır. Belirttiğiniz tarihte adresinize gelen keşif personelimiz gerekli bilgileri toplar. Bu bilgiler ışığında en rahat nakliyat planınızı oluştururuz. Bu kolay planla taşınma işlemleriniz gerçekleşmiş olur.

   Kolileme ve paketleme ile eşyalarınız hasara karşı korunmuş olur. Evden eve nakliyat esnasında verimli çalışmayı sağlayabilmek için , mobilyalar ve beyaz eşyalar tecrübeli elemanlarımız tarafından yerinde demonte edilerek sökülür. Yeni adreslerinde de tekrar montajlanarak kurulumları gerçekleştirilir.