Sigortalı taşımacılık hizmeti , eşyalarınızı garanti kapsamına alır. Olası doğabilecek , kaybedilen değerlerinizin size geri kazandırılmasını sağlar. Bu hizmet taşımacılık alanında , güvenli ve garantili hizmet oluşturmayı hedefler. Sigortalı taşımacılık hizmetinde, öncelik siz müşterilerimizin korunmasıdır.

Sigortalı eşya taşıma hizmeti‘miz sigorta poliçesi düzenlenerek , imzalanır. Poliçe sözleşmesinde gerekli olan tüm maddeler yer alır. Böylece tüm detaylar tarafınıza sunularak , yazılı şekilde kayıt altına alınmış olur. Sigortalı eşya taşıma hizmeti ‘nde sigorta acentaları ile birlikte çalışılır.Böylelikle evden eve nakliyat ‘ın güven ve garanti kapsamları daha da genişler. İçiniz rahat bir şekilde sigortalı taşınmış olursunuz.

Sigortalı taşıma hizmeti ‘nde evden eve nakliyatlarını gerçekleştirdiğimiz , müşterilerimizin memnuniyet oranı , daima yüksektir. Herhangi bir hizmetin eksik kalması söz konusu olamaz.Zira sigortalı nakliyat sisteminde , acenteler ve nakliyat firmaları , yasal olarak sorumludur.Bu ciddiyetle eşyalarınız özenle , paketleme işleminden geçirilerek GARANTİLİ şekilde , son yerlerine ulaştırılmış olur.