Sigortalı Eşya Taşımacılık hizmeti, eşyalarınızın garanti kapsamında koruma altına alınarak,herhangi bir zararlı durumda,kaybedilen değerin size geri kazandırılmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet kurumsal bir nitelikte olup, taşımacılık alanında güvenli bir hizmet oluşturmayı hedeflemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmetinde, şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık işlemlerinizde garanti taşımacılık hizmeti sunar.

Taşınma hazırlıklarına geçmeden önce firmamızı arayıp, sigortalı eşya taşıma hizmetinden faydalanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra karşılıklı olarak anlaşarak bir sigorta poliçesi düzenlenerek, imzalanır. Sigorta hizmet sözleşmesinde gerekli olan tüm maddeler yer alır. Böylece aldığınız hizmet bilgisi ile tüm detaylar tarafınıza sunularak yazılı bir şekilde sağlanmış olur. Sigorta hizmeti kapsamında çalışan sigortalı eşya taşıma firmaları, sigorta acentası ile anlaşmaktadır. Bu hizmet taşımacılık sektöründe hızla ilerleyip insanlarda güven duygusu oluşturmaktadır. Böylelikle içiniz rahat bir şekilde, eşyalarınızı garanti kapsamında taşıtarak hem ekonomik hemde güvenilir bir hizmet almanızı kolaylaştırıyoruz.

Sigortalı eşya taşıma hizmetinde önemli olan bir durum ise paketleme hizmetleridir. Eşyalarınızın korunması ve güvenle taşımasını sağlamak için profesyonel anlamda bir ambalaj ve paketleme işleminden geçmelidir. Böylelikle eşyalarınız taşınma esnasında oluşabilecek tüm hasar ve zararlar açısından önlem alınması sağlanır. Düzgün ambalaj ve paketleme işleminden geçmeyen eşyalar sigorta kapsamında olsa bile hasarınızı en üst seviyeye çıkartabilir.

Gördüğünüz üzere, taşımacılık bileşenleri bir bütün olarak hizmet halinde sunulmaktadır. Herhangi bir hizmetin eksik yapılması durumunda, diğer hizmetleri de sırasıyla etkilemesi söz konusu bir durumdur. Aynı şey depolama hizmeti içinde geçerlidir. Depolama ve Paketleme hizmetinde, eşyalarınız özenle ambalaj ve paketleme işleminden geçerek depo alanımızda korunması en iyi şekilde sağlanır.