Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetinde eşyalarınızın emniyetli bir şekilde evinizden alınıp diğer evinize nakledilmesi sürecinde karşılaşılması muhtemel pek çok risk vardır. En zayıf ihtimalle aracın zamanında gelmemesi bile yapılan programın aksamasına ve beraberinde ortaya pek çok sorunun çıkmasına neden olur.

Şehirlerarası Evden Eve Eşya taşımacılığında sorunsuz hizmet alabilmeniz için seçtiğiniz firmanın öncelikle araçlarının bakımlı ve personelinin deneyimli olması şarttır. Bakımları zamanında yapılmayan araçlar müşteri ve firma açısından çeşitli riskler barındırır. Yolda bakımsızlıktan dolayı arıza yapan bir araç müşteri açısından zaman kaybı firma açısından da hem prestij hem de ekonomik kayıp anlamına gelir. O yüzden firmamız nakliye araçlarının periyodik bakımlarına ve ekonomik ömrünü tamamlamış olan araçların değişimine azami önem gösterir. Şehirlerarası yolculuğa çıkacak olan araçlarımızda seyahat önce düzenli olarak kontroller yapılarak sefere gönderilirler. Özellikle kış mevsiminde araçların zincir, takoz, çekme halatı, yedek lastik ve diğer gerekli donanımları eksiksiz olmasına dikkat edilir. Araçlarımızın tamamı GPS cihazları ile izlenerek muhtemel riskler kontrol altına alınır.

Aracın yükünü boşaltacağı şehirde önceden planlanmış olarak personel ve asansör temini yapılarak Ankara evden eve nakliye sürecinin sorunsuz olarak tamamlanması sağlanır. Müşterilerimize kusursuz hizmet vermek için müşteri memnuniyeti firmamız açısından son derece önem taşımaktadır. Şehirlerarası Nakliyat hizmetinde müşterilerimize emniyet açısından nakliyat sigortası yaptırmalarının önemini anlatarak yaptığımız her taşımanın sigortalı olmasına dikkat ediyoruz. Ankara Özgürtaş Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm yükümlülüklerimizi yerine getirsek dahi yolculuk esnasında karşılaşılabilecek her hangi bir kaza veya afet durumunda gerek şirket olarak gerekse müşteri açısından hiç bir kayba uğranmaması için yasal olan tüm tedbirleri alıyoruz.

Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz ile gerekli olan kalite düzeyinde sizlere doğru taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Yıllardır profesyonel kadromuzla müşteri memnuniyeti anlayışı ile saygınlığımız git gide artmaktadır. Yaptığımız çalışmalar doğrultusunda müşterilerimizin görüş ve önerilerine her zaman dikkate almaktayız.

Şehirlerarası nakliyat hizmetinde güvenilir bir taşımacılık önemli rol oynamaktadır. İstediğiniz adrese istediğiniz zaman aralığında ulaştırmak bizim için önemli bir durumdur. Aynı zamanda her bütçeye uygun bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Tüm hizmetlerimiz aşamalı bir şekilde gerçekleşerek profesyonel bir çalışma ile nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiririz. Müşterilerimize söylediğimiz günler doğrultusunda bir söz vererek, o gün aralığında nakliyat işlemlerinizi aksatmadan doğru bir şekilde gerçekleştirmek temel prensibimizdir.

Şehirlerarası taşımacılıkta, gidilen yol uzun olabileceği için eşyaların, belli bir sıralamaya konularak bir işlem yapılması gerekir. Çünkü yolculuk esnasında eşyalar çizik ve hasar durumunda maddi kayıpla karşı karşıya kalabilirsiniz. Çalışan ekibimiz bu konuda deneyimli ve teknik bilgiye sahiptir. Yol boyunca içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Ankara’da bulunan firmamız, yıllardır sizlere hizmet vererek adını duyurmuş ve kurumsal firma niteliği kazanmıştır. Zaman içerisinde de Avrupa standartlarına uygun kalitede hizmet vererek son teknolojik kurallara uyumunu sağlamıştır. Profesyonel düzeyde ekipmanlarımız ile sizlere kaliteden ödün vermeksizin, doğru zamanda ve güvenilir ölçüde bir hizmet sağlamayı vaad ediyoruz. Tüm sorularınıza yanıt almak için bir telefon kadar yakınınızdayız.