Şehirlerarası Nakliyat ‘ hizmetinde eşyalarınız uzun yol gideceği için , aracımıza yerleştirilmeleri gayet emniyetli şekillerde yapılır. Böylelikle , nakliyat esnasında aksamaya sebep olabilecek durumlar ortadan kaldırılır.

Şehirlerarası Nakliyat ‘da sorunsuz hizmet alabilmeniz seçtiğiniz firmalara bağlıdır.Bu firmaların araçlarının bakımlı , personellerinin deneyimli olması şarttır. Bakımları zamanında yapılan araçlar uzun mesafeler için risk oluşturmaz. Dolayısıyla , firmamızın nakliye araçlarının bakımları düzenli olarak yapılır.Yine kış mevsimlerinde araçların zincir, takoz, çekme halatı, yedek lastik ve diğer gerekli donanımların eksiksiz olmalıdır. Araçlarımızın tamamı GPS cihazları ile izlendiğinden olası riskler gözetim altında tutulur.

Şehirlerarası nakliyat aracımızın yükünü boşaltacağı şehirde önceden planlanmış olarak personel ve asansör teminimiz sağlanır.Böylelikle nakliyat daha kolay tamamlanır. Nakliyatlarımızın sigortalı olmasına dikkat ediyoruz. Yasal olarak tüm yükümlülüklerimizi yerine getiriyoruz. Karşılaşılabilecek herhangi bir kaza veya afet durumunda , şirket ve müşteri olarak hiç bir kayba uğramamak için tedbirlerimizi alıyoruz.

Kaliteli meslek anlayışlarıyla çalışırız. Yıllardır işini bilen personelimizle mutlu müşterilerimizi arttırmaktayız. Yaptığımız çalışmalar doğrultusunda istek ve önerileri her zaman dikkate alıyoruz.

Güvenlik standardımız başta olmak üzere , ekonomik nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Tüm hizmetlerimiz kaliteli çalışma planlarıyla gerçekleşir. Sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında taşınma işlemlerinizi gerçekleştiririz.

Şehirlerarası nakliyat ‘da gidilen yol uzun olduğundan eşyalarınızı , aracımıza , en uygun sırayla yerleştiririz. Böylelikle yolculuk esnasında eşyalarınız hasar almaz. Çalışan ekibimiz işinde deneyimli ve teknik bilgilidir. İşletmemiz Ankara’ da 1998’den günümüze sizlerin beğenisiyle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Aynı paralelde , uluslararası lojistik hizmetlerinde de bilinilirliğimiz daha da arttırmayı hedeflemekteyiz.