İşyeri taşımacılığı işleminde, uzman eksperimiz tarafından sizin istediğiniz herhangi bir gün içerisinde evinizi ziyaret ederek belirli incelemeler yapar. Bu incelemenin sebebi nakliyat günü geldiğinde her işlemin düzenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktır. Çünkü İşyeri taşımacılığı ayrı bir özen ve dikkat isteyen bir süreçten oluşur. Yeni işyerinize yerleşme aşamalarında, özel dosya ve eşyalarınızın karışıklığa uğramaması için sistematik bir şekilde eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi gerekir. Şarjlı montaj, demontaj aletleri sayesinde arşiv dolaplarınızın daha seri sökülerek tekrardan kurulması sağlanır.

Öncelikle İşyeri Taşımacılığı işleminde, bir numaralandırma sistemi uygulanır. Bu uygulamada ofisinizde bulunan odalardan alınan dosyalar numaralandırılır ve kolilere konularak oda numarası bilgisi yazılır. Böylelikle yeni ofisinize taşındığınızda ilk günkü gibi her şey düzenli ve aynı kalması sağlanır. İşyerinize ait özel bilgilerinizin bulunduğu dosyalarınızda ayrı bir özenle ambalajlanıp paketlenir. Tüm güvenliğinizin sorumlusu firmamıza aittir. Bu konuda firmamıza rahatlıkla güvenebilir, profesyonel adımlarla tüm nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmek için tüm dikkatimizi müşterilerimiz üzerinde toplarız.

Firmamız, kurumsal bir nitelikte hizmet verip iyi bir referans sistemi oluşturarak, bu günlere gelebilmiştir. Referanslarımız bizim için oldukça önem taşımaktadır. Kurumsal nitelikte olan firmaların da referansları oldukça önemlidir. Bu durum daha önce kimlere hizmet verdiği hangi kurumlara hizmet oluşturduğu hakkında bilgilerin yer aldığı bilgilerden oluşturmaktadır. Tüm İşyeri Taşımacılığı ve Ofis nakliyatı işlemlerinizi gerçekleştirmek için bir telefon kadar yakınınızdayız.