Çankaya evden eve nakliyat firmaların arasında en iyi hizmeti sağlayan bölgesel firmamızdır. Ne kadar yüksek olursa olsun bina asansörlü taşımacılık ile hızlı ve pratik bir iş hizmeti sunmaktayız. Çalışma arkadaşlarımız işinde profesyonel ve ekip tarzında çalışmadan dolayı hızlı oldukları için işlerinde gayet kaliteye yer vermektedirler. Eşyalarınız sayımdan sonra özel ambalajlanma yapılarak taşınacak bölgede her ihtimale karşı öncelikli koruma alarak çizilmeye, çatlamaya karşı korumak amacı için önlemler alırlar.

Aklınıza takılan sorular var ise direk iletişime gerecek siz müşterilerimize herhangi bir ücret almaksızın sorularınıza cevap veriyor ve size yönelik hizmet kalitemizden bahsediyoruz. Anlaşma gereği sağlandıktan sonra evinize gelen firmamızın uzman eğitimli işinde usta çalışanlarımız eşyalarınızın risk analizine göre özel paketleme sistemi ile herhangi taşıma esnasında darbe veya çarpmalara karşı önlem için özel olarak paketleniyor. Daha sonrası taşıma işlemi başlayarak nakliye aracına yüklenerek transfer işlemine geçiliyor. Varış noktasına varan aracımız yine aynı özveri ve hassasiyet ile çalışarak eşyalarınızı istediğiniz odaya bırakmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Yapılırken Bilmeniz Gerekenler

Her gün birçok taşınan müşterimiz ile yaptığımız araştırmalar sonucu ile herhangi bir problem yahut sorunlar için hepsini ortadan kaldırmak için uzun süredir çalışmaktayızÇankaya evden eve nakliyat sürecinin en iyi şekilde neticeye kavuşmanız için dikkat etmeniz gereken birkaç husus var. Bunlar sizin için en uygun nakliye firması seçmek, eşyalarınızın nasıl paketlenmesi gerektiğini ayarlamak, anlaştığınız herhangi bir firma ile iki taraflı sözleşme imzalama, taşınma sürecinin yönetimi ve yeni eve yerleşme ile kolilerin açılmasıdır.