Çankaya Kırkkonaklar Mahallesi Nakliyat , uygun ambalajlama , gerekli ekipman , hesaplı ücretler ve nakliye araçları ile taşımacılık hizmeti verir. İşletmemizin müşterilerine verdiği hizmet tamamen güven odaklıdır. Nakliye hizmetlerini eksik alanlar elbette güvenilir işletmeleri tercih ederler. Dolayısıyla böyle müşterilerin , işletmemizden memnuniyeti , doğru yolda yürüdüğümüzün göstergesidir. Taşınma ihtiyaçlarında bizleri tercih eden memnun müşterilerimiz sevincimizdir.

   Taşınma ihtiyacı olanların , ilk baştaki isteği , güvenli hizmet ve hesaplı ücretlerdir. İşte bundan dolayıdır ki , taşımacılık sektörü , iç dinamikleri açısından , özverili çalışmayı gerektirir. Firmamız çalışma disiplini ve güvenilirlik ilkelerinin idealleri doğrultusunda işleyişini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

   Nakliye hizmeti vermek sadece eşyaların bir yerden bir yere taşınması değildir. Bu hizmeti sıradan bir işleyişle gerçekleştirmeye çalışanlar sektörde başarısız olurlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak , nakliye çalışanlarının beden sağlıklarını da düşünmek , mesleğimizin önemli kriterlerindendir. Yine eşyaların güvenli şekillerde paketlenmesi , çalışanlarımızın ücretlerini hakkaniyet ölçüsünde alması , bu sektördeki verimliliği artıran seçeneklerdir. 

   İşletmemiz , mümkün olduğu kadar , en uygun fiyat belirlemelerini müşterilerine sunmayı tercih eder. Böylelikle sizlerde diğer nakliye hizmetlerinin , fiyat aralıklarını , görerek daha isabetli tercihleri görmüş olursunuz. Burada önemli olan , olması gereken en iyi ücretlerle yüksek memnuniyettir.

   Uygun hizmet ücretlerimize rağmen , bizleri sürekli tercih eden , bizlerden aldığı memnuniyeti , hizmet ihtiyacı olan kişilere , kurumlara ileten sadık müşterilerimize, yine ekstra indirimler sağlamaya devam ederiz. İşletmemizle iletişime geçerek , yaptığımız kampanya ve indirimleri görebilirsiniz.