Çankaya İşçi Blokları Mahallesi Nakliyat , şirketimiz işçi blokları mahallesinde de nakliye hizmetlerini sürdürmektedir. Sağlıklı düşünen her hizmet sağlayıcı aslında verdiği hizmetlerin ne denli memnuniyet yarattığını layıkıyla bilir. Zira hizmet sağlarken , dikkat edilmesi gerekenlere , özen göstermek kolaylığı da beraberinde getirir.

   Kolay olan hizmetler , hem sevilerek yapılır hem verimlilikleri çok üstün olur. Araştırmalar göstermiştir ki , hizmet sağlayıcılar hizmetlerini önce basitleştirmek planlamak durumundadır. Teknolojininde bir hayli geliştiği günümüzde bunu yapabilmek daha da pratik hale gelmiştir. Her türlü nakliye hizmetini karşılayabilecek yapıya sahip işletmemiz kendi kolay nakliyat planları ile çalışır.

   Hasarsız ve kolay nakliyat , müşteri memnuniyetimizin vazgeçilmezleridir. Ankara’nın sayılı nakliye şirketleri sıralamasının ilklerinde yer almayı hedeflemekteyiz.

   İşletmemiz en kolay taşınma planları ile hareket ettiğinden , sizin belirlediğiniz gün ve saatte , adresine gelir ve sigortalı taşınma işlemlerinizi gerçekleştiririz.

   Ambalajlamayı gerçekleştiren personelimiz , bütün eşyalarınızı firmamız tarafından belirlenen yöntemlerle son yerlerine taşır. Bu İşlemler esnasında hasarsız nakliyat sağlayabilmek için , mobilyalar ve beyaz eşyalar , işini bilen çalışanlarımız maharetiyle , demonte edilerek sökülür. Yine son adreslerine de tekrardan montajlanarak kurulur.