Çankaya Birlik Mahallesi Nakliyat firmamız , çankayanın tanınmış semtlerinden , birlik mahallesine de özenle hizmet verir. Evden eve nakliye taşımacılığı , hassasiyet içerisinde yürütülen bir hizmettir. Taşımacılık sadece bir nakliyat işi asla değildir. Neticede nakliye hizmetleri belirli kuralları olan , planlı süreçlerle yürütüldüğünde , rahatlık ve güvenle yapılabilen işlerdendir.

   Evden Eve Nakliyat olarak , deneyimli çalışanlarımızla , sorunsuz nakliye hizmeti veririz. Nakliyeye uygun araçlarımız , taşımacılık çeşitlerini karşılayabilecek yeterliliğe sahiptir. Hizmetlerimizin tüm aşamalarında , memnuniyet öncelikli , çözümler üreterek , çalışırız.

   Sorunsuz olarak gerçekleştirilen , nakliyat hizmetlerimiz , bizlerin işinin doğal reklamıdır. Ankara’nın nakliye işletmeleri arasında , daha çok bilinirlilik sıramızı arttırmak hedefindeyiz.

   Şirketimizle ön görüşme sağlandıktan sonra , sizden uygun bir gün için randevu alırız. Belirttiğiniz günde evinize gelen çalışanımız , eşyalarınızın durumları ile taşımada gerekli olacak bilgileri alır. Böylelikle kolay taşınma planı devreye girer. taşınma planlaması ile takip edilen süreçler işlerimizi kolaylaştırır. 

   Ambalajlama yapan personellerimiz , eşyalarınızı sınıflarına göre ayırır. Firmamızın nakliye araçlarına , düzenle yerleştirilen eşya kolileri , varacakları son noktalarına kadar güvenle taşınırlar.

   Bundan ötürü , Evden eve nakliyat hizmetleri esnasında , yüksek taşınma güvenliği sağlarız. Mobilyalar ve beyaz eşyalar , işini bilen çalışanlarımız tarafından , yerlerinde , kullanım kılavuzlarına uygun sökülür. Bundan sonra demonte edilen eşyalarınız , yeni yerleşim yerlerine tekrar montajlanarak kurulur. Dolayısıyla nakliye hizmetinizi , kolaylık ve güvenle tamamlarız. 

   Çankaya Nakliyat olarak , bizden hizmet alan , müşterilerimiz , kolay nakliyat süreçlerimizi , daha net görürler. Bundan dolayı , gönüllü tavsiyecilerimiz olurlar.