Nakliye ve paketleme konusunda hizmet veren bir firmayı arıyorsanız sizlere her yönüyle verdiği hizmeti beş yıldızlı hale getiren Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamızdan söz etmek istiyoruz. Firmamızın çağrı merkezinden, adrese gelip paketleme yapmaya, taşımaya, yeni adrese teslim etmeye ve araçlarımızın özelliklerine değin en iyi hizmeti verdiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden mutlaka Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamızdan bilgi almanız gerektiğinin altını çiziyoruz.

Çankaya Şehirlerarası Nakliyat ile Kolay Taşının

Bir nakliye işleminde en önemli olan detayların başında taşıma aracı gelmektedir. Eğer sizin anlaştığınız nakliye firmasının kullandığı araçlar geniş değilse, son teknolojiyle tasarlanmadıysa mutlaka eşyalarınız hasar görecektir ya  da eşyalarınızın hasar görme riski artacaktır.

Eşyalarınızı taşıtmak için tercih ettiğiniz firmanın her şeyden önce nakliye aracına bakmanız size büyük avantaj sağlayacaktır. Araçlar ile taşınacak olan eşyalarınız eğer çok büyük bir araçla taşınırsa eşyaların yol güzergahında giderken birbirine çarpıp devrilebilir. Eğer taşınacak eşyalarınızın ebatı büyükse ya da sayısı çoksa eşyalarınız araca sığmayabilir. Bu durumda da çarpma, çizilme gibi darbelerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Eşyalarınızı taşımak için kullanacağımız nakliye aracınız sizin eşyalarınıza göre değişik ebatlarda gelebilmektedir. Sizin bizlere taşıma hizmeti almak istediğinizi söylemenizin ardından biz keşif işlemi yaparız. Örneğin; ofis taşımacılığı yaptıracaksanız, ofisinize geliriz. Ev taşımacılığı yaptırmak isterseniz evinize geliriz. Eşyalarınızın sayısını ebatlarını inceleyerek bunları not ederiz. Notlarımıza uygun bir aracı çıkarırız.

Çankaya Şehir içi Nakliyat ile Sigortalı Güvenli Hizmet

Şehir içi nakliyat konusunda yıllardan beri hizmet veren nakliye ve paketleme firmamız taşıma esnasında farklı araçlar kullanmayı tercih eder. Firmamızda 3 farklı araç tipi bulunmaktadır. Tır, kamyon ve hafif ticari araç olmak üzere  uygun araç seçenekleriyle Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamız hizmetini sunmaktadır.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat esnasında eşyalarınızın sayısına göre; tır tercih edebileceğimiz gibi, kamyon ya da hafif ticari araçlardan da seçimlerimizi yapabiliriz. Bu araç tiplerinden birini seçmemizin ardından en güzel yerleştirme seçeneklerini son teknolojiye uygun düzeneklerle yapmakta ve teslimatı gerçekleştirmekteyiz.